Sinu äri kasv | ONENESS Estonia

Sinu äri kasv

Selle asemel, et olla erinevate endast sõltumatute olukordade ohver, saad Sa olla oma edu teadlik looja. Ühtsuse Keskuse ärikonsultatsioon on individuaalne teenus, mis ühendab endas teadmisi, tehnikaid ja tehnoloogiaid, mis tõstavad Sinu teadvuse taset oma äri ja elu juhina.

Tänapäeva füüsika- ja neuroteadlased on viimastel aastatel teinud suuri läbimurdeid meie sisemise ja välise universumi lahtimõtestamises, ning see on omakorda teinud vaimsuse ja teaduse palju lähedasemaks, kui oleme harjunud neid nägema (praktiliselt eristamatuteks). Seni tehtud empiirilised uuringud stiilis “visualiseeri → tunne rõõmu → saa soovitut” või “mõtle positiivselt → tervene haigusest” on muutunud kvantfüüsikutele silmaga nähtavaks. Elame väga põneval ajal, mil ühe inimese teadvuse potentsiaal, võime luua ja mõjutada iseenda elu on hakanud avalduma.

Paljud ajaga kaasas käivad organisatsioonid on hakanud integreerima nn. “vaimseid praktikaid” või võib öelda kergemini – “harjutusi teadvusele” oma töökeskkondades. Eesmärgid selleks on erinevad:

Ühtsuse Keskus pakub minna veelgi sügavamale: väljuda empiirikast ning puutuda kokku oma tõeliste võimetega. Väljuda sisemisest ja välisest keskpärasusest, korduvatest probleemidest ning olla vastutustundlik ja teadlik liider selles kiiresti muutuvas maailmas.

Universaalne lahendus mistahes küsimusele on oma teadvuse taseme tõstmine. Kõrge teadvuse tase võimaldab Sul näha elu ja kõike selles toimuvat hoopis teisest, laiemast perspektiivist. See võimaldab läheneda elu väljakutsetele loominguliselt, põnevalt, stressivabalt ning jõuda hoopis uute tulemusteni.

Ühtsuse Keskus pakub erakonsultatsiooni ettevõtte juhtidele ning erinevaid loenguid ja grupipraktikaid töötajatele:

– “Kuidas töötab mõistus?”
– “Vastutuse võtmine oma elu eest.”
– “Visiooni olulisus.”
– “Edu valem.”
– Grupimeditatsioonid, lõdvestumis- ja keskendumistehnikad
ning palju muud.

Kõige paremaid tulemusi saavutame, kui teame Sinu soove ning hetkevajadusi. Selleks võta meiega ühendust, esmane 45min konsultatsioon on tasuta.

onenessestonia@gmail.com

Konsultandist:
Mari Semakin, 20-aastase kogemusega rahvusvahelise äri juht, Ühtsuse Keskuse asutaja ning vanemtreener.

Loe rohkem

Laadi alla tasuta meditatsioon