Kohtumine iseendaga

Programmil “Kohtumine iseendaga” on lihtne nimetus, kuid tegemist on väga sügava protsessiga, millel on tõepoolest elumuutev efekt. Kõigest 5 tundi kestev programm on võimalus laskuda vaikusesse ja kohtuda oma tõelise minaga. Olles tänapäeva kiires maailmas pidevalt hõivatud erinevate väliste rollide täitmisega, võime kaotada sideme oma siirate soovide, vajaduste ja tunnetega. Seetõttu oleme segaduses, ärevuses, ega oska alati efektiivselt lahendada elus ettetulevaid olukordi.

See juhendatud meditatsiooni vormis programm aitab Sul taasluua sideme oma tõelise minaga ning näha oma elu ausalt, leida ootamatuid ning loomingulisi lahendusi, elada selguses ning turvatundega tuleviku ees.

Programmi viib läbi Ühtsuse Keskuse vanemtreener Mari Semakin, olles läbinud põhjalikud koolitused Oneness University’s. Programm on turvaline, puuduvad vanuselised piirangud.

Eesmärgiga võimaldada kasvada elus kõigil, kes seda soovivad, on nimetatud programmis osalemine annetuse alusel. Registreeruda järgmisele üritusele saad meie kodulehe kalendris.

Meie juurde on võimalik pääseda ka ratastoolis.