Events

Side Kõrgema Minaga

30,00 

Kujuta hetkeks ette, et Sinu parim sõber on kõikvõimas, ta täidab kõiki Sinu vajadusi ja soove ning on alati Sinu jaoks olemas. Ta kunagi ei pea Sinu üle kohut, ta võtab Sind vastu sellisena, nagu Sa oled ning armastab Sind tingimusteta. Milline oleks Sinu elu siis, kui Sul oleks selline sõber?

Alateadlikult igatseme sellist sõprust, sellist sidet. Me otsime sellist sidet teiste inimestega, kuid paraku me seda ei leia. Püüame seda rahuldamata soovi peita naudingutesse. Kuid suhted ja naudingud pakuvad Sulle vaid ajutist rahuldust. Sisemiselt tunned ärevust, mis sunnib Sind asendama üht naudingut teisega, põgenema ühest suhtest teise suhtesse.

Omades sidet oma Kõrgema Minaga, siis ei ole Sul enam vaja põgeneda, siis on Sinu jaoks kõik võimalik. Kergusega lahendad seni lahendamatuid konflikte, tuled välja ka kõige raskematest olukordadest. Sa õpid paluma ja Sinu palvele vastab Sinu kõikvõimas Kõrgem Mina. See protsess on tagasitulek aastaid kestnud otsingult, see on rännak koju.

Kursus toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Kursust viib läbi: Mari Semakin, Ühtsuse Keskuse vanemtreener.

Toimumiskoht: Ühtsuse Keskus, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 20.05.2018 kell 9.00-14.00.

Osalustasu: 30 eur.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Inspireerivate ja elumuutvate kohtumisteni!
Ühtsuse Keskus

facebook.com/yhtsusekeskus
instagram.com/yhtsusekeskus

Kontakt: 5 100 463; onenessestonia@gmail.com

Kategooria:

Event Details

Start date: 20/05/2018

End date: 20/05/2018

Start time: 09:00 a.m.

End time: 14:00 p.m.

Venue: Paadi 14a-49, III korrus

Phone: 5 100 463

Email: onenessestonia@gmail.com