Events

Sünkroonsuse meditatsioon

7,00 

Sünkroonsuse meditatsioon on võimas spirituaalne rännak nn. kõikide võimaluste välja – kohta iga inimese teadvuses, kus puuduvad välismaailma piirangud ja Sinu unistuste teel ei ole ühtegi takistust.  See on koht, kus mistahes südamesoov saab täituda. See on koht, kus Sina lood oma elu.

Paljud inimesed üle maailma on selle meditatsiooni praktiseerimise tulemusena hakanud nägema, kuidas nende suhted, tervis, edu ning finantsid on muutunud sünkroonses.

Mis on sünkroonsus?

Sünkroonsus on tähendusrikkad kokkusattumused elus. Ilusad, soodsad ja harmoonilised olukorrad, mis juhtuvad vastavalt Sinu püstitatud taotlusele. Justkui kogu universum seab end kooskõlla Sinu sooviga ning toob Sinuni olukordi ning inimesi, mis toetavad Sinu südamesoovi täitumist.

Kui üks maagiline sündmus juhtub Sinu elus, nimetame seda juhuseks või kokkusattumuseks. Kui juhtub kaks, ütleme, et Sinul veab. Kui teatud perioodi jooksul laabub kõik iseenesest, arvame, et saatus on Sinu suhtes vastutulelik. Kui aga sellised sündmused juhtuvad Sinuga iga päev, siis elad Sa imelises sünkroonsuse väljas.

Meditatsioonile võta kaasa üks selge soov, mis Sul on!

Meditatsioon toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Viib läbi: Carolina Daineka, Ühtsuse Keskuse esimese taseme treener.

Toimumiskoht: Ühtsuse Keskus, Paadi 14a-49, III korrus.

Toimumise aeg: 25.05.2018 kell 18.15 – 20.00.

Osalustasu: 7 eur.

Registreerides läbi kodulehe on ka kohapeal sularahas tasumise võimalus. NB! Ürituse pilet võib registreerimise lõpus sattuda rämsposti.

Inspireerivate ja elumuutvate kohtumisteni!
Ühtsuse Keskus

facebook.com/yhtsusekeskus
instagram.com/yhtsusekeskus

Kontakt: 5 100 463; onenessestonia@gmail.com

Kategooria:

Event Details

Start date: 25/05/2018

End date: 25/05/2018

Start time: 18:15 p.m.

End time: 20:00 p.m.

Venue: Paadi 14a-49, III korrus

Phone: 5 100 463

Email: onenessestonia@gmail.com